Promocja wśród lekarzy

Od początku swojej działalności współpracujemy z lekarzami. Ważną częścią firmy jest dobrze zorganizowany Dział Medyczny, którego zadaniem jest promocja produktów wśród lekarzy stomatologów. Podczas wizyt w gabinetach stomatologicznych przedstawiciele Działu Medycznego prowadzą wykłady, w trakcie których prezentują wyniki badań naukowych.

Czy wiesz, że...

Nasz zespół to ponad 100 osób pracujących z pasją i zaangażowaniem.

Dział Medyczny współpracuje również z liderami opinii. Wspólnie z ośrodkami uniwersyteckimi prowadzimy badania naukowe oraz przygotowujemy specjalistyczne materiały informacyjne.

Regularnie bierzemy udział w wystawach stomatologicznych, współorganizujemy konferencje naukowe i szkolenia dla stomatologów. Docieramy do 15.000 stomatologów w Polsce.

W dziale jest zatrudnionych na pełen etat kilkunastu przedstawicieli medycznych. Są to osoby z wyższym wykształceniem biologicznym, chemicznym lub pokrewnym. Przedstawiciele medyczni regularnie uczestniczą w szkoleniach z wielu dziedzin. Na co dzień wykorzystują specjalnie napisane dla naszej firmy oprogramowanie komputerowe do organizacji pracy i zarządzania promocją produktów.

O skuteczności naszych działań świadczy wysoki poziom rekomendacji produktów, którymi zarządzamy.

Zdobytą przez lata wiedzę oraz nasz system pracy z lekarzami możemy wykorzystać do promocji dowolnych produktów OTC i RX wśród innych specjalizacji lekarskich.

 

Masz pytanie?

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i udzielimy szczegółowych  informacji o naszej firmie i ofercie.

tel.: (022) 646 22 77
e-mail: biuro@rada.pl

Zaufali nam: